Swinger party sexualni povidky

Swinger party sexualni povidky Blížily se manželovi narozeniny a jako dárek si přál návštěvu swingers klubu. Po dlouhém přemlouvání jsem souhlasila se „seznamovací“. A tak jsme se vydali na swingers párty do luxusní čtvrti. Otevřel nám pohledný muž v saku. "Ano prosím, pojďte dál". V pokoji seděli již dva páry, všude vonělo. Lidé tancovali nebo pili a živě se bavili. Všichni byli sice ještě oblečení, ale napětí viselo ve vzduchu. Atmosféra „večírku“ byla sexuálně nabitá. Swingers. Domluvili jsme se s manželkou, že navštívíme nějakou swingem párty. Předem jsme si ale řekli, že s nikým jiným šukat nebudeme, což je dovoleno a.

Příběh Julie z Prahy: Jsem manželka, matka a chodím na swingers party

Swinger party sexualni povidky Co si o tom myslí muži?

Bylo krásné, jak se na mě stále tiskne, moc jsem jí chtěl na sobě co nejvíc cítit. I Zbyňkovi dávám tak měsíc, dva. Jemu to však nestačilo. A i když mi to zprvu připadalo nemožné, i já jsem si na sex a experimenty s ním spojené velmi rychle zvykla.

Příběh Julie z Prahy: Jsem manželka, matka a chodím na swingers party | Pro ženy | ismsound.net

„Ne, nepřemlouvej mě, opravdu už na swingers nepůjdu, vadí mi, když Pouze jednou mě návštěvník párty požádal, zda by se mohl přidat a.

Poprvé jsem vyzkoušela, jak chutná sex se ženou. Swingers party jsme od té doby zařadili do našeho sexuálního jídelníčku a dopřáváme si. Swingers. Domluvili jsme se s manželkou, že navštívíme nějakou swingem párty.

Předem jsme si ale řekli, že s nikým jiným šukat nebudeme, což je dovoleno a.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail